Študentom končiacich ročníkov sa pomaly kráti čas a už o niekoľko týždňov budú musieť odovzdať svoje bakalárske či diplomové práce. Tí, ktorí si písanie nechali na poslednú chvíľu, tak musia ešte poriadne zamakať, no ostatní už rozmýšľajú, kde si ju dajú vytlačiť a zviazať.
Na sociálnych sieťach sa nedávno objavila prosba jedného z vysokoškolákov: „Poraďte, kde v Nitre sa dá vytlačiť bakalárska práca. Ďakujem.“ Odpovede na seba nenechali dlho čakať a ľudia sa okamžite podelili o svoje skúsenosti a tipy.
Najviac odporúčaní získalo Kníhviazačstvo Martin na Fraňa Mojtu 40. „Kníhviazačstvo Martin, vstup je z Mlynskej ulice,“ poradila Katarína. „Odporúčam,“ pridala sa aj Valika. „Kníhviazačstvo Martin hneď skoro pri Mlynoch, super ceny,“ pochválila ich služby Katka.
Evička mu zas odporučila inú firmu, ktorá však tiež sídli na Fraňa Mojtu. „Tlačiareň a kníhviazačstvo Garmond Nitra na Fraňa Mojtu 10 medzi Hami Papi a kostolom,“ objasnila.
Michaela spomenula aj známy študentský podnik Pečiatkáreň na Kmeťkovej 32, ktorý ponúka tlačiarenské a grafické služby: „Aj v Pečiatkárni, oproti Chrenovskému mostu.“
Ďalším obľúbeným tipom bol web wigger.sk. „Odporúčam wigger.sk. Majú najlepšie ceny, najrýchlejšie spracovanie, skvelý prístup. Odporúčam 10 z 10,“ pochválila ich Amália a súhlasila s ňou aj Valika. Do diskusie prispela aj Nikola, ktorá nezabudla spomenúť známu sieť FaxCopy, keďže tá tiež vyhotovuje rôzne typy záverečných prác.